Rekrutujemy na stanowisko Prawnika/Prawniczki lub Specjalisty/Specjalistki ds. funduszy europejskich

Jeżeli interesujesz się transformacją energetyczną i kryzysem klimatycznym, chcesz wykonywać najwyższej jakości pracę związaną m.in. z prawnym monitorowaniem wdrażania funduszy dot. sprawiedliwej transformacji, pomagać naszym partnerom i klientom w podejmowaniu właściwych decyzji, czy angażować się w inne projekty, które mają sens i zmieniają świat, pracować samodzielnie i być jednocześnie członkiem zgranej grupy, poszukiwać rozwiązań, a nie problemów, to zapraszamy Cię do naszego zespołu. 

Kim jesteśmy? 

Frank Bold to międzynarodowy zespół prawników i prawniczek. W Polsce działamy w ramach fundacji oraz kancelarii radców prawnych, których siedziby znajdują się w Krakowie. Od wielu lat zajmujemy się kwestią zmiany klimatu, transformacji energetycznej, ochrony środowiska, przejrzystości życia publicznego oraz odpowiedzialności przedsiębiorstw. Lubimy wyzwania i chcemy przyczynić się do pozytywnych zmian społecznych i tworzenia konstruktywnych rozwiązań. Zawsze uczymy się czegoś nowego i szukamy sposobów, aby mieć jeszcze większy wpływ na otaczający nas świat. Frank Bold posiada również biura w Brnie, Pradze, Ostrawie i Brukseli. 

W naszej pracy prowadzimy również monitoring wdrażania funduszy europejskich w Polsce, w szczególności dotyczących sprawiedliwej transformacji i potrzebujemy wzmocnienia naszego zespołu w tym zakresie. 

 Twoje zadania: 

 • Będziesz pracować w wielu obszarach prawa, w tym dotyczących wdrażania funduszy europejskich związanych ze sprawiedliwą transformacją w Polsce, prawa ochrony środowiska i energetycznego. 
 • Będziesz monitorować i analizować kluczowe dokumenty i wytyczne dotyczące prawa ochrony środowiska, prawa energetycznego oraz wdrażania funduszy europejskich, identyfikować kwestie problematyczne. 
 • Będziesz proponować rozwiązania zidentyfikowanych i zgłoszonych problemów, przygotowywać strategie prawne, raporty, opinie i inne pisma, analizując regulacje polskie, unijne i międzynarodowe. 
 • Możesz być odpowiedzialny za inicjowanie i podtrzymywanie komunikacji z partnerami i klientami – możesz być odpowiedzialny za organizowanie spotkań, szkoleń/warsztatów, czy uczestniczyć w takich wydarzeniach. 

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Szukamy Ciebie, jeśli: 

 • Ukończyłeś studia magisterskie na kierunku prawo lub inne studia (np. ekonomia, socjologia, nauki polityczne, administracja) i posiadasz doświadczenie oraz wiedzę dotyczącą wdrażania w Polsce funduszy europejskich. 
 • Lubisz analizy prawne i pisanie, ale jesteś również zainteresowany łączeniem prawa z innymi dziedzinami, w tym ochroną środowiska, energią i innowacjami technicznymi oraz zrównoważonym biznesem. 
 • Praca z obszernymi dokumentami, dużą ilością danych, wyszukiwanie informacji, daje Ci satysfakcję i nie stanowi problemu. 
 • Posiadasz wewnętrzną motywację do zmiany rzeczy na lepsze. 
 • Jesteś samodzielny i rzetelny, potrafisz stawiać przed sobą cele i realizować je na czas.  
 • Wnosisz pozytywną energię do zespołu i jesteś gotów ciężko pracować nad wymagającymi sprawami i projektami, które czasami wymagają niekonwencjonalnych rozwiązań. 
 • Lubisz pracę z ludźmi, posiadasz łatwość nawiązywania kontaktów, nie widzisz problemu w aktywnym uczestniczeniu i tworzeniu sieci wsparcia, doradzaniu, prowadzeniu warsztatów. 
 • Pewnie posługujesz się językiem angielskim (preferowany poziom B2-C1). 
 • Dodatkowym atutem będą ukończone studia/kursy z zakresu funduszy unijnych.

Wartości, które współdzielimy i którymi kierujemy się w naszej pracy, są dla nas niezwykle ważne. Możesz się z nimi zapoznać tutaj

Czego możesz się spodziewać i oczekiwać od współpracy z nami:  

 • Doświadczonego zespołu prawników działających w naszych biurach w Krakowie, Brnie i Pradze. Pracy nad projektami non-profit oraz sprawami komercyjnymi.  
 • Okazji poznania ciekawych ludzi i projektów, nieformalnego środowiska pracy, przestrzeni do rozwoju i dużej swobody w pracy.  
 • Pracy na pełen etat z umową o pracę z czasem trwania umowy 12 miesięcy (z możliwością przedłużenia). 
 • Pracy w Krakowie, z okazjonalną możliwością wyjazdów. 
 • Elastycznego czasu pracy z możliwością częściowej pracy zdalnej. 
 • Wynagrodzenia miesięcznego, zależnego od doświadczenia, w ramach 4000,00 – 5400,00 zł brutto. 

Jeśli spełniasz kryteria i chcesz dołączyć do naszego zespołu, odpowiedz na kilka pytań o sobie zawartych w formularzu i załącz swoje CV.

Termin zgłoszeń upływa w dniu 17.04.2023 r. 

Z wybranymi osobami przeprowadzimy rozmowy telefoniczne, a następnie zaprosimy ich na rozmowy kwalifikacyjne, które odbędą się 27.04.2023 r. Rozmowy kwalifikacyjne będą prowadzone w języku polskim i angielskim.   

Informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych można znaleźć na tej stronie