Frank Bold prowadzi nabór na stanowisko Radca Prawny/Radczyni Prawna

Jeżeli chcesz wykonywać najwyższej jakości pracę prawniczą, pomagać naszym partnerom i klientom w podejmowaniu właściwych decyzji, angażować się w projekty, które mają sens i zmieniają świat, pracować samodzielnie i być jednocześnie członkiem zgranej grupy, poszukiwać rozwiązań, a nie problemów, to zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Frank Bold to międzynarodowy zespół prawników. W Polsce działamy w ramach fundacji oraz kancelarii radców prawnych, których siedziby znajdują się w Krakowie.

Lubimy wyzwania i chcemy przyczynić się do pozytywnych zmian społecznych i konstruktywnych rozwiązań. Zawsze uczymy się czegoś nowego i szukamy sposobów, aby mieć jeszcze większy wpływ na to, co robimy i otaczający nas świat. 

Od wielu lat zajmujemy się kwestią zmian klimatu, transformacji energetycznej, ochrony środowiska, przejrzystości życia publicznego oraz odpowiedzialności przedsiębiorstw. W naszej pracy wykorzystujemy narzędzia prawne, żeby zmieniać świat na lepszy. Obecnie szukamy osób, które wspomogą pracę naszych zespołów prawnych – ds. energii i klimatu, realizującego granty oraz komercyjnego, w ramach którego świadczymy pomoc prawną dla organizacji pozarządowych, samorządów oraz innych klientów. 

Frank Bold posiada również biura w Brnie, Pradze, Ostravie i Brukseli.

Jak możesz z nami wykorzystać swoje umiejętności i potencjał? 

 • Możliwość pracy w wielu obszarach prawa, w tym związanych z prawem ochrony środowiska i energetycznym, regulacjami dot. odpowiedzialnego biznesu, ochroną danych osobowych czy przepisami antykorupcyjnymi. Będziesz prowadzić sprawy, proponować rozwiązania problemów, przygotowywać strategie prawne, raporty, opinie i inne pisma, analizując regulacje polskie, unijne i międzynarodowe.
 • Możesz być odpowiedzialny za inicjowanie i podtrzymywanie komunikacji z partnerami i klientami – będziesz odpowiedzialny za organizowanie spotkań, tworzenie nowych relacji i sieci.
 • Możesz być zaangażowany w akcje pozyskiwania funduszy i tworzenie nowych projektów.
 • Możesz uczestniczyć w organizacji i prowadzeniu warsztatów edukacyjnych.

Czy chcesz dołączyć do naszego zespołu? Szukamy Ciebie, jeśli:

 • Ukończyłeś studia magisterskie na kierunku prawo.
 • Posiadasz tytuł radcy prawnego, radczyni prawnej
 • Lubisz analizy prawne i pisanie, ale jesteś równie zainteresowany łączeniem prawa z innymi dziedzinami, w tym ochroną środowiska, energią i innowacjami technicznymi oraz zrównoważonym biznesem.
 • Praca z danymi, wyszukiwanie informacji, wyszukiwanie w orzecznictwie, raportach technicznych, tabelach, liczbach i wykresach jest dla Ciebie przyjemne i nie stanowi problemu.
 • Chcesz walczyć nie tylko z czymś, ale także o coś – poszukujesz nowych alternatywnych sposobów, które pomogą zmniejszyć zużycie paliw kopalnych, poprawić jakość powietrza i środowiska, a także wspierać przejście na czystą energię i zieloną transformację gospodarczą.
 • Jesteś samodzielny i rzetelny, potrafisz stawiać przed sobą cele i realizować je na czas. 
 • Wnosisz pozytywną energię do zespołu i jesteś gotów ciężko pracować nad wymagającymi sprawami i projektami, które czasami wymagają niekonwencjonalnych rozwiązań.
 • Lubisz pracę z ludźmi, czujesz się swobodnie zabierając głos i komunikację z klientami, darczyńcami i partnerami.
 • Czujesz się komfortowo i pewnie posługując się językiem angielskim (preferowany poziom B2-C1). Będziesz często komunikował się ze swoimi kolegami z Czechach i Brukseli. Możesz również brać udział w pisaniu wniosków o dofinansowanie lub raporty w języku angielskim.

Wartości, które współdzielimy i którymi kierujemy się w naszej pracy, są dla nas niezwykle ważne. Możesz się z nimi zapoznać tutaj http://en.frankbold.org/sites/default/files/frank_bold_values.pdf.

Czego możesz się spodziewać i oczekiwać od współpracy z nami:

 • Doświadczonego zespołu prawników działających w naszych biurach w Krakowie, Brnie i Pradze. Pracy nad projektami non-profit oraz sprawami komercyjnymi.
 • Okazji poznania ciekawych ludzi i projektów, nieformalnego środowiska pracy, przestrzeni do rozwoju i dużej swobody w pracy.
 • Pracy na pełen etat z umową o pracę z czasem trwania umowy 12 miesięcy (z możliwością przedłużenia).
 • Pracy w Krakowie, z okazjonalną możliwością wyjazdów.
 • Elastycznego czasu pracy z możliwością częściowej pracy zdalnej.
 • Wynagrodzenia miesięcznego, zależnego od doświadczenia zawodowego, w ramach 4200-5200 zł netto.

Termin składania wniosków upływa 13 października 2021 r. Z wybranymi kandydatami przeprowadzimy rozmowy telefoniczne, a następnie zaprosimy ich na rozmowy kwalifikacyjne, które odbędą się 20 października 2021 r. Rozmowy będą prowadzone w języku angielskim.  

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu odpowiedz na kilka pytań o sobie zawartych w formularzu: frankbold.org.pl/radca i prześlij swoje CV. 

Informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych można znaleźć na stronie:
https://frankbold.pl/polityka-plikow-cookies