Nie wiesz na kogo głosować – to proste!

Zapraszamy na stronę mamprawowiedziec.pl, na której można sprawdzić jakie poglądy wyznają kandydaci z naszego okręgu, a nawet dokładnie porównać je ze swoimi – najpierw odpowiadając na pytania zawarte w kwestionariuszu.

Wystarczy, że wejdziesz pod ten adres: http://mamprawowiedziec.pl/strona/parl2015-porownywarka, wskażesz okręg wyborczy, w którym będziesz głosował i odpowiesz na pytania przygotowane przez ekspertów dla kandydatów do parlamentu. Nie musisz odpowiadać na wszystkie pytania – jeżeli interesuje Cię tylko kilka kwestii wybierz je, a Twoje odpowiedzi zostaną porównane z odpowiedziami udzielonymi przez kandydatów z Twojego okręgu. Do dzisiaj swoje odpowiedzi przesłało 743 kandydatów – jest z kim porównywać.

Jeżeli nie znasz okręgu, w którym powinieneś głosować to nic straconego – koniecznie wejdź na główną stronę http://mamprawowiedziec.pl, wpisz ulicę i miasto, gdzie mieszkasz, a wyszukiwarka wskaże Ci odpowiedni okręg, wraz z listą kandydatów z niego startujących.

Nie bądź biernym wyborcą – sprawdź jakie poglądy mają osoby, które będą reprezentować Cię w parlamencie i rozliczaj je ze złożonych obietnic!

flag_yellow_highPublikacja współfinansowana przez Program Unii Europejskiej: Prevention of and Fight against Crime. Dokument wyraża opinie jedynie jego autora,
Komisja nie ponosi odpowiedzialności z tytułu jakiegokolwiek wykorzystania zawartych w nim informacji.