Frank Bold prowadzi nabór na stanowisko prawnika/prawniczki 

Jeżeli chcesz wykonywać najwyższej jakości pracę prawniczą, pomagać naszym partnerom i klientom w podejmowaniu właściwych decyzji, angażować się w projekty, które mają sens i zmieniają świat, pracować samodzielnie i być jednocześnie częścią zgranej grupy, poszukiwać rozwiązań, a nie problemów, to zapraszamy Cię do naszego zespołu. 

Kim jest Frank Bold? 

Frank Bold to międzynarodowy zespół prawników i prawniczek. W Polsce działamy w ramach fundacji oraz kancelarii radców prawnych, których siedziby znajdują się w Krakowie. Frank Bold posiada również biura w Brnie, Pradze, Ostravie i Brukseli. 
Lubimy wyzwania i chcemy przyczynić się do pozytywnych zmian społecznych i konstruktywnych rozwiązań. Zawsze uczymy się czegoś nowego i szukamy sposobów, aby mieć jeszcze większy wpływ na otaczający nas świat i to, co robimy.  Od wielu lat zajmujemy się kwestią zmian klimatu, transformacji energetycznej, ochrony środowiska, przejrzystości życia publicznego oraz odpowiedzialności przedsiębiorstw. W naszej pracy wykorzystujemy narzędzia prawne, żeby zmieniać świat na lepszy. Obecnie szukamy osób, które wspomogą pracę naszych zespołów prawnych – ds. energii i klimatu, realizującego granty oraz komercyjnego, w ramach którego świadczymy pomoc prawną dla organizacji pozarządowych, samorządów oraz innych klientów.  

Jak możesz z nami wykorzystać swoje umiejętności i swój potencjał?  

 • Możliwość pracy w wielu obszarach prawa, w tym związanych z prawem ochrony środowiska i energetycznym, regulacjami dot. odpowiedzialnego biznesu czy przepisami antykorupcyjnymi. Będziesz prowadzić sprawy, proponować rozwiązania problemów, przygotowywać strategie prawne, raporty, opinie i inne pisma, analizując regulacje polskie, unijne i międzynarodowe. 
 • Możliwość inicjowania i podtrzymywania komunikacji z partnerami i klientami – będziesz organizować i prowadzić spotkania, tworzyć nowe relacje i sieci. 
 • Możesz zaangażować się w akcje pozyskiwania funduszy i tworzenie nowych projektów. 
 • Możesz uczestniczyć w organizacji i prowadzeniu warsztatów edukacyjnych. 

Czy chcesz dołączyć do naszego zespołu? Szukamy Ciebie, jeśli: 

 • Posiadasz tytuł magistra prawa (ukończona lub rozpoczęta aplikacja radcowska będzie dodatkowym atutem). Postępowanie administracyjne i sądowo-administracyjne nie mają dla Ciebie tajemnic. 
 • Chcesz rozwijać swoją wiedzę w obszarze prawa ochrony środowiska i prawa energetycznego. 
 • Lubisz analizy prawne i pisanie, ale interesuje Cię także łączenie prawa z innymi dziedzinami, w tym ochroną środowiska, energią i innowacjami technicznymi oraz zrównoważonym biznesem. 
 • Praca z danymi, wyszukiwanie informacji, wyszukiwanie w orzecznictwie, raportach technicznych, tabelach, liczbach i wykresach jest dla Ciebie przyjemne i nie stanowi problemu. 
 • Chcesz walczyć nie tylko z czymś, ale także o coś – poszukujesz nowych alternatywnych sposobów, które pomogą zmniejszyć zużycie paliw kopalnych, poprawić jakość powietrza i środowiska, a także wspierać przejście na czystą energię i zieloną transformację gospodarczą. 
 • Cechuje Cię samodzielność i rzetelność, potrafisz stawiać przed sobą cele i realizować je na czas.  
 • Wnosisz pozytywną energię do zespołu i jesteś w stanie ciężko pracować nad wymagającymi sprawami i projektami, które czasami wymagają niekonwencjonalnych rozwiązań. 
 • Lubisz pracę z ludźmi, czujesz się swobodnie zabierając głos i komunikację z klientami, darczyńcami i partnerami. 
 • Czujesz się komfortowo i pewnie posługując się językiem angielskim (preferowany poziom B2-C1). Będziesz często komunikować się ze współpracownikami i współpracowniczkami z Czech i Brukseli. Możesz również brać udział w pisaniu wniosków o dofinansowanie lub raporty w języku angielskim. 

Wartości, które współdzielimy i którymi kierujemy się w naszej pracy, są dla nas  niezwykle ważne. Możesz się z nimi zapoznać tutaj

Czego możesz się spodziewać i oczekiwać od współpracy z nami:  

 • Doświadczonego zespołu prawników działających w naszych biurach w Krakowie, Brnie i Pradze. Pracy nad projektami non-profit oraz sprawami komercyjnymi.  
 • Okazji poznania ciekawych ludzi i projektów, nieformalnego środowiska pracy, przestrzeni do rozwoju i dużej swobody w pracy.  
 • Pracy na pełen etat z umową o pracę z czasem trwania umowy 12 miesięcy (z możliwością przedłużenia). 
 • Pracy w Krakowie z okazjonalną możliwością wyjazdów. 
 • Elastycznego czasu pracy z możliwością częściowej pracy zdalnej. 
 • Wynagrodzenia miesięcznego, zależnego od doświadczenia zawodowego, w przedziale 4000-8000 zł brutto. 

Termin składania wniosków upływa 20 czerwca 2023 r. Z wybranymi kandydatami i kandydatkami przeprowadzimy rozmowy telefoniczne, a następnie zaprosimy ich na rozmowy kwalifikacyjne, które odbędą się 27 czerwca 2023 r. Rozmowy będą prowadzone w języku angielskim.   

  Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, odpowiedz na kilka pytań o sobie zawartych w tym formularzu i prześlij swoje CV.

Informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych można znaleźć na tej stronie